Sieviešu kopiena CONNECT ir vieta, kur sievietes, kuras darbojās uzņēmējdarbības vidē, vēlas attīstīt savas prasmes kādā jomā, vēlas dibināt kontaktus un gūt atbalstu no līdzīgi domājošām sievietēm. CONNECT kopienas mērķis ir atbalstīt, parādīt iespējas un veicināt savstarpējo attīstību un izaugsmi biznesā. 

CONNECT piedāvās dažādas aktivitātes un resursus, lai palīdzētu sievietēm attīstīt savas uzņēmējdarbības prasmes. Tas var ietvert seminārus, apmācības, tīklošanas pasākumus un citus veidus, kā stiprināt profesionālās saites. Kopienas bieži arī sniedz mentora pakalpojumus, kur pieredzējušas uzņēmējas dalās ar saviem zināšanu un pieredzes bagāžu ar jaunajām dalībniecēm.

Turklāt šādas kopienas var darboties kā platforma, kur sievietes var dalīties savā pieredzē, risināt izaicinājumus un motivēt viena otru sasniegt uzņēmējdarbības panākumus. Sieviešu uzņēmējdarbības kopienas var būt arī nozīmīgs līdzeklis cīņā pret dzimumu nevienlīdzību uzņēmējdarbības vidē, nodrošinot sievietēm vienlīdzīgas iespējas un atbalstu savu mērķu sasniegšanā.

Šādas kopienas bieži pievērš uzmanību arī sociālajiem jautājumiem un ilgtspējīgai uzņēmējdarbībai, cenšoties radīt pozitīvu ietekmi uz sabiedrību un vidi. Kopumā sieviešu uzņēmējdarbības kopienas sniedz platformu, kur sievietes var dalīties savā uzņēmējdarbības ceļojumā, mācīties no citiem, un kopīgi strādāt uzņēmējdarbības veiksmes sasniegšanai.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.