SMU fonds

Šī ir Tava iespēja atbalstīt Liepājas SMU, lai skolēni saņemtu mentoru atbalstu, finansiālu atbalstu un iespēju apmeklēt zināšanu un pieredzes bagātinošus pasākumus!

Esi daļa no SMU fonda iniciatīvas un atbalsti Liepājas skolēnu uzņēmumus:

  • Saņēmējs: Biedrība "Impact Hub" 
  • Konta nr.: LV78HABA0551057888407 
  • Maksājuma mērķis: Ziedojums SMU atbalstam/ SMU fonds

“SMU fonda” iniciatīvas mērķis ir sniegt praktisku atbalstu skolēniem, sperot pirmos soļus savu uzņēmējdarbības ideju realizēšanā. Atbalsta ietvaros tiks nodrošināts gan finansiāls atbalsts materiālu iegādei, kuru pēc brīvprātības principa piešķirs Liepājas uzņēmēji, komersanti, organizācijas un privātpersonas, gan piesaistīti dažādu jomu mentori skolēnu ideju pilnveidošanai, kā arī būs iespēja piedalīties dažādos izglītojošos pasākumos. Tāpat fonda ietvaros plānots nodrošināt atbalstu SMU koordinatoriem un karjeras konsultantiem Liepājas mācību iestādēs, lai pilnveidotu sniegtā atbalsta metodes ikdienas darbā ar SMU. 

SMU ir skolēnu veidots un vadīts mācību uzņēmums, kura darbībai piemīt izglītojošs raksturs. Mācību nolūkos SMU pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē, t.i., skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus. SMU nav juridiska statusa – tos pārstāv “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) (SMU iniciatīvas ilggadīgs organizētājs) un skolēna mācību iestāde. SMU konsultē un atbalsta SMU konsultanti un biznesa konsultanti.